بهترین کارگزاری بورس اوراق بهادار ، کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه - اصفهان (آموزش بورس اصفهان)

شرکت کارگزاری (Broker Firm) نوعی مؤسسه مالی در بازارهای بورس است، که در زمینه خرید و فروش انواع اوراق بهادار فعالیت می‌کند. کارگزاری‌ها اغلب در معاملات، به نمایندگی از خریدار یا فروشنده سهام، وظیفه خرید و فروش را انجام می‌دهند و در ازای آن نیز دستمزد، کمیسیون یا حق‌کارگزاری دریافت می‌کنند .خرید و فروش در بازارهای بورس اوراق بهادار تحت ضوابط خاصی صورت می‌گیرد. تأسیس شرکت کارگزاری یا اشتغال در آن‌ها مستلزم پذیرفته شدن در آزمون‌های کارگزاری و سازمان بورس است. کارگزاری‌ها علاوه بر خرید و فروش اوراق بهادار به نمایندگی از سهام‌داران می‌توانند وظایف دیگری مانند آموزش، ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری یا بازارگردانی را نیز برعهده بگیرند.

یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری در بورس است که قبل از آن باید در یک کار‌‌گزاری مورد تایید سازمان بورس ثبت‌نام نمایید. بعد از ثبت‌نام، کار‌‌گزاری مورد نظر نیز برای شما یک کد کارگزاری صادر می‌کند.

امروزه تعداد کارگزاری های بورس آنقدر زیاد است که پیدا کردن یک کار‌گزاری خوب کار مشکلی شده است.

یک کار‌گزاری، خدمات مختلفی را به مردم ارائه می‌دهد. مانند دادن اعتبار ، البته اگر حساب خوبی داشته باشید. اما مهم‌ترین خدمتی که یک کارگزاری می‌تواند به شما دهد، در اختیار گذاشتن یک پلتفرم معاملاتی آنلاین به شما است. شما در این پلتفرم معاملاتی می‌توانید قیمت سهام موجود در بازار را ببینید و به خرید و فروش سهام مشغول شوید.


بهترین کارگزاری بورس

یک کار‌گزاری خوب، کار‌گزاری است، که براساس قوانین سازمان بورس فعالیت داشته باشد. برای شروع معامله در بورس و بازارهای مالی شما به یک پلتفرم معاملاتی نیاز دارید و این پلتفرم را کار‌‌گزاری در اختیار شما می‌گذارد. اما برای انتخاب یک پلتفرم معاملاتی باید بهترین کارگزاری های بورس را بشناسید.


لیست کارگزاری های بورس

اگر می‌خواهید به پاسخ این سوال برسید باید لیستی از بهترین کار‌گزاری ها را داشته باشید. انتخاب کار‌گزاری بورس از مهم ترین انتخاب‌های هر شخص سرمایه‌گذار است. بنابراین در این بخش لینک لیست کارگزاری های بورس را می توانید مشاهده نمایید.

با مراجعه به این لینک، که لینک سازمان بورس است، می‌توانید لیست تمام کارگزاری های دارای مجوز از سازمان بورس ببینید و بر اساس آن بهترین کارگزاری بورس را انتخاب نمایید.


رتبه بندی کارگزاری ها

سازمان بورس سالانه برای سنجش کیفیت کار‌‌گزاری های بورس و برانگیختن حس رقابت بین کار‌‌گزاری ها، رتبه بندی خاصی برای کار‌گزاری ها در نظر می‌گیرد. این رتبه بندی از الف شروع می‌شود و تا انتها نیز ادامه می‌یابد. مثلا یک کارگزاری در سال ۹۹ رتبه الف را دارد. این کار‌‌گزاری برای اینکه رتبه الف را بگیرد لازم است پارامترهایی را رعایت کند تا به رتبه الف دست یابد. این پارامترها را سازمان بورس تعیین می‌کند.

پارامترهایی که به یک کارگزاری رتبه الف می‌دهد شامل سرعت پاسخ گویی به مشتریان، سرعت پلتفرم معاملاتی، … می‌باشد. سازمان بورس فیلترهایی را برای کار‌‌گزاری ها قرار می‌دهد و اگر کارگزاری های بورس از این فیلترها گذر کنند شامل رتبه بندی می‌شوند. اما در واقع بهترین کارگزاری بورس باید با توجه به انتظارات مشتریان مورد بررسی قرار گیرد.

در مجموع مجوزها و خدمات کارگزاران بورس تهران در ۶ گروه اصلی جای دارند که عبارتند از:

مجوز خدمات بورس اوراق بهادار تهران

مجوز خدمات بازار فرابورس ایران

مجوز خدمات بورس کالای ایران

مجوز خدمات بورس انرژی

سایر مجوزها

سایر خدمات


کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان)

جهت مشاهده سایت کارگزاری کلیک نمایید

کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه یکی از کارگزاریهای خوب سازمان بورس اوراق بهادار تهران است که دارای رتبه الف می باشد. مجوزهای کارگزاری شامل موارد:

 1. مرکز تماس
 2. معاملات برخط
 3. مشاور پذیرش
 4. مشاور عرضه اوراق بهادار
 5. معاملات مشتقه مبتنی بر کالا
 6. معاملات کالا
 7. معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار
 8. معاملات اوراق تامین مالی

از لینک مقابل می توانید سایر اطلاعات از کارگزاری همانند آدرس سایت و شعب را مطالعه نمایید https://cfi.seo.ir/fa/institute/12

نحوه ثبت نام در کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان) را از ویدئو مشاهده نمایید. (اگر در سجام ثبت نام کردید و احراز هویت نیز انجام داده اید، بنابراین مستقیم به سراغ ثبت نام غیرحضوری همانند آموزشی که در ویدئو مشاهده می کنید بروید، در غیراینصورت فرایند ثبت نام را طبق آموزش انجام دهید. مشکل خود را در واتساپ شماره 09367879480 مطرح نمایید.


با ثبت نام در کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان) می توانید از خدمات زیر استفاده نمایید:

1. تخفیف کارمزد معاملاتی

2. کلاس آموزشی آنلاین رایگان و با تخفیف ویژه

3. تخصیص اعتبار

4. پشتیبانی آنلاین

5. تحلیل از سهم های منتخبتان

6. استفاده از معاملات آفلاین (مخصوص افرادی که فرصت انجام معامله را ندارند)

7. دریافت کمیسیون در صورت معرفی مشتری

8. باشگاه مشتریان


جهت ثبت نام از لینک غیرحضوری زیر استفاده نمایید و اسکن از صفحه اول شناسنامه به همراه صفحه کناری، صفحه توضیحات شناسنامه به همراه صفحه کناری و پشت و روی کارت ملی جدید هم جهت بارگذاری داشته باشید.        لینک ثبت نام غیرحضوری

جهت استفاده از مزایای کارگزاری هنگام ثبت نام، کلمه آموزش را در کادر نحوه آشنایی وارد نمایید.

 

 • احسان رنجبر
  14:00:08 1400/11/25

  با سپاس. کارگزاری باشگاه مشتریان هم داره؟

 • مدیر سایت
  15:00:07 1400/12/09

  بله

جدیدترین کلاس ها

نمایش همه

 • روز های کلاس سه شنبه
 • ساعت های کلاس 17:00 - 19:30
 • کد کلاس 10.2
0تومان

مدیریت سبد در بورس (جلسه 1) سبد (پرتفوی) به معنای مجموعه ای از دارایی ها و مدیریت سبد، هنر و علم تصمیم گیری در مو

 • روز های کلاس یکشنبه
 • ساعت های کلاس 17:00 - 20:00
 • کد کلاس 10.1
0تومان

با ما همراه باشید